Recenze

ADAM

Top Ultra Super

Majitele super, skvela komunikace, hezke a ciste ubytovani, skvele zazemi - od beach volejbalu, trampoliny az po skluzavky a houpacek pro deti! Tiche a klidne misto! Nadhera. Doporucujeme!

JANA

Absolutní pohoda, velice přijemný pan majitel :-) všem doporučuji, určitě se ještě vrátíme 

FRANTIŠEK

Velmi ochotný a vstřícný majitel, velmi účelné vybavení.

Měkká matrace u postele

IVANA

doporučuji

Byla jsem na dovolené a v klidné oblasti. Pěkné okolí i blízko k našim sousedům do Rakouska na výlet na kole. Areál je vybavený dostatečně pro rodiny s dětmi i pro partu přátel.Hry prolejzačky pro děti , grilování vše k dostání .

Ivulka&Romana a kamarádi z Havířova  

Letos ke konci září jsme tady strávili s partou přátel neuvěřitelných 8 dní pohodové dovolené za kterou patří velký dík panu majiteli. V čistém a zcela dostatečně vybaveném penzionu s vybavením pro příjemně strávenou dovolenou pro malé i velké rekreanty včetně bazénu, hřiště a dalšího sportovního vybavení , obklopeni nádhernou přírodou jižních Čech ve které jsme zažili neuvěřitelné houbařské orgie i potěchu rybářského srdíčka při relaxu u okolních rybníků! Komunikace s panem majitelem byla skvělá, snad nic nebylo problémem a pokud nějaká maličkost ano ( došlo pivo ) vše bylo rychle vyřešeno k naší naprosté spokojenosti! Pobyt zde můžeme vřele doporučit a za nás za všechny, pane majiteli, palce nahoru!!!! D Ě K U J E M E !!!! A příští rok naviděnou!!!

LENKA

Super místo pro dovolenou
Velice příjemný a vstřícný pan majitel. Přivítal nás drinkem (pivo po cestě bodlo), všechno nám ukázal, řekl kde co je, cokoliv jsme potřebovali, všechno zařídil. Nabízel i nákup masa, pokud sám jel k řezníkovi, kamkoliv jsme chtěli vyrazit dal tip, kam se podívat a jakou hospůdku navštívit. Místo je taky super. Měli jsme strach, že je dům hned u silnice, ale provoz nebyl téměř žádný, takže bez problémů. Hned za domem je navíc přístupný les. K dispozici ohniště, gril, fotbálek, pinec, menší hřiště na volejbal, prolízačky pro děti, trampolína a venkovní posezení pod altánem. Kola lze nechat v kolárně. Okolí je nádherné. 100m od apartmánu je hranice s Rakouskem, v okolí spousta cyklotras, lesů a památek. Za nás ideální místo pro dovolenou jak pro rodiny tak pro skupiny přátel. Určitě se rádi vrátíme.

Pro závisláky na internetu by mohl být pobyt trošku traumatizující neb připojení bylo pomalé. (poz.majitele:Nové připojení zajištěno)

LIOYD

Perfect accommodation

Very well located property that was clean and well equipped. Staff were excellent.
Leaving :-(

SOŃA

Super dovolená. Ubytování, zázemí, čistota, přístup, okolí, atd. perfektní. Vřele doporučuji.